Life on the World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life on the World

Élet a világ négy városában, amiket csak egy iskola köt össze, ám sokan vannak, akik a munkájuk miatt ingáznak -e négy város között.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adminisztrátorok
Karakterkereső Admin13 Karakterkereső Rod10
Üzifal
Top posting users this month
No user
Legutóbbi témák
» Ripper time
Karakterkereső Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:56 pm by Rodolfo Skanson

» Prison - éld az életed.
Karakterkereső Icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 6:18 am by Vendég

» S K I N S F R P G
Karakterkereső Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2012 6:38 pm by Lessie Cassidy

» Noctis Parvulus
Karakterkereső Icon_minitimePént. Május 25, 2012 11:53 am by Vendég

» secrets world
Karakterkereső Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 8:12 pm by Virginia LaRoux

» Abbey Mount Private School
Karakterkereső Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 9:27 pm by Vendég

» Caldwell the secret City - Megnyitottunk!
Karakterkereső Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 12:21 pm by Vendég

» new bloody begins
Karakterkereső Icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 1:09 pm by Vendég

» Life in Paris
Karakterkereső Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 11:38 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Vas. Ápr. 01, 2012 3:04 pm-kor volt itt.
Statistics
Összesen 19 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Cole McLeon

Jelenleg összesen 296 hozzászólás olvasható. in 228 subjects
Affiliates
free forum

Zene

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com

 

 Karakterkereső

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 220
Join date : 2012. Feb. 19.
Tartózkodási hely* : Mindenhol

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Karakterkereső   Karakterkereső Icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 4:46 pm

Hiányzik valaki az életedből? Ide írhatsz, és meg ha valakinek szimpatikus az általad keresett karakter, megcsinálja majd neked! Wink

Karakter neve:
Születési dátum / Hely:
Kapcsolata a karakterrel:
Pár jellemző tulajdonsága:
Csoport:
Avatar:

Kód:
[color=khaki][u]Karakter neve:[/u][/color]
[color=chocolate][u]Születési dátum / Hely:[/u][/color]
[color=khaki][u]Kapcsolata a karakterrel:[/u][/color]
[color=chocolate][u]Pár jellemző tulajdonsága:[/u][/color]
[color=khaki][u]Csoport:[/u][/color]
[color=chocolate][u]Avatar:[/u][/color]


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 01, 2012 9:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://lifeontheworld.hungarianforum.com
Georgie Wells
Énekes
Énekes
Georgie Wells


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 01.
Age : 29
Tartózkodási hely* : London

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 7:33 pm

Karakterkereső Tumblr_m0y5jm7dYt1qdcpc0o1_500_large
Karakter neve: Tyler Evans
Születési dátum / Hely: 1994. Január 3. London
Kapcsolata a karakterrel: Mindig is a legjobb barátok voltunk, de amikor elindultunk abba a buliba, és meghalt a nővre miattam, nem beszélek már vele. Évek óta nem is láttam, pedig még a baleset után egy hónappal mindenhol bombázott, de nem reagáltam neki semmire. Több volt nekem puszta barátnál; szerelmes voltam belé, és valamilyen szinten ezt ő is viszonozta. Megan azt mondta, hogy teljesen, csak nem merte bevallani sem nekem, sem önmagának. Ha kérhetem, ez most is legyen így, csak szépen lassan vallja be Very Happy
Pár jellemző tulajdonsága: hát az biztos, hogy nagyon menő, és tud beszélni. Valamikor bunkó, főként ha rájön az 5 perc. vigyáz azokra, akiket szeret. Nehezen lehet zavarba hozni ( nekem többször is sikerült. ) Mellesleg remekül tud táncolni, és emiatt a táncosok csoportját gazdagítja. És persze azok az egoista beszólások..
Avatar: Logan Lerman - csak ne az ilyen régi, lenyalt haja legyen :p
Vissza az elejére Go down
Lola Wilson
Celeb
Celeb
Lola Wilson


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Mar. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely* : London

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső Icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 6:02 pm

Karakterkereső Tumblr_li7x2wYA0z1qaa163o1_500

Karakter neve: (alkotóra bízom, de a családneve: ) Wilson
Születési dátum / Hely:1992. 08. 10. / Los Angeles
Kapcsolata a karakterrel: karakterem bátyja. A családjukban csak és kizárólag egymásra számíthatnak feltétlenül, és csak egymásban bíznak. Szigorúan vett jó testvéri viszony – egymásért bármit, bármikor, mindegy, hogy éppen mit csinálnak, vagy mit kellene csinálniuk, mindent elmondanak a másiknak, nincsenek titkaik, nem röhögik ki egymást semmiért, ésatöbbiésatöbbi, ha megalkotnák a karaktert most érkezne Lola után Londonba.
Pár jellemző tulajdonsága:a fentieken kívül nem szabom meg, milyen legyen a jelleme, de legyen kicsit (icipicit! : D) kedvesebb, rendesebb, mint a húga, attól még legalább olyan kényelem-szerető és költekező.
Csoport: Celeb (ha van rá igény, hogy ilyesmit csináljon lehet sztár, író, táncos -> előtörimet mindenesetre kéretik elolvasni, hogy passzoljon bele)
Avatar: Adam Brody / Andrew Garfield / Ben Barnes (de ha szépen megkérsz egyezkedhetünk még ezen túl is)
Vissza az elejére Go down
Wes Cassidy
Író
Író
Wes Cassidy


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Mar. 29.
Age : 34
Tartózkodási hely* : Sydney

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 31, 2012 12:35 pm

Karakterkereső Amanda-amanda-seyfried-24947296-500-200

Karakter neve: Adriana Cassidy
Születési dátum / Hely: 1988. / Ausztrália Brisbane
Kapcsolata a karakterrel: Az én egyetlen nővérkém. A kapcsolatunk nagyon jó, sokat dumálunk telefonon, hiszen ő most Londonban egyetemista, de amikor teheti hazalátogat.
Pár jellemző tulajdonsága:Az egyetlen aki távol tartotta magát a rivaldafénytől. A hideg ráció, aki az elméleti fizika területén éli és élvezi az életet. Persze nem egy komor magábaurkolózó kocka, de érett, mosolygós, szeretre méltó fiatal hölgy, aki imádja a kistesóit, bár gyakran a körmükre néz nem toladokóan de vigyáz ránk.
Csoport: rád bízom
Avatar:Amanda Seyfried

Karakterkereső Tumblr_lk14ucKzVE1qamybzo1_500

Karakter neve: Leroy Cassidy
Születési dátum / Hely: 1993. / Brisbane
Kapcsolata a karakterrel: Az öcskös, mint idősebb és tapasztaltabb fiútestvér lévén, az én tisztem falazni neki, és összesöpörni körülötte a szemetet, ha és amikor botrányba keveredik. Ő ezt sajátos módon honorálja meg, ha megunja az otthoni légkört, hozzám költözik be. Bizonyos tekintetben legjobb barátok vagyunk, mindent tudunk a másikról, ugyanakkor szinte azonnal képesek vagyunk minden apróságon hajbakapni.
Pár jellemző tulajdonsága: Felelőtlen, szétszórt, macsó. Gyerek még, elképeztően éretlen, és naiv egy kölyök, de rengetegen imádják, hiszen bármikor képes mosolyt csalni bárki arcára. Könnyen keveredik balhékba, a nagy szája miatt, azonban nehezen kászálódik ki onnan.
Csoport: Diák
Avatar: Xavier Samuel

Karakterkereső Tumblr_m1ptwaVrtc1r56qhlo3_500

Karakter neve: Lessie Cassidy
Születési dátum / Hely: 1993. / Brisbane
Kapcsolata a karakterrel: A húgom, a legkisebb a családban. Ebből adódóan, igyekszem én is szemmel tartani. Mindenki figyel rá valamennyire, az én rezortom az aktuális pasija. Kicsit zavarja, amikor mind rászállunk a témára, hajlamos hisztizni, de semmi komoly. Modelnek készül, de nem igazán megy neki, és mivel hiányzik belőle a belátás, így erőlteti tovább, elhanyagolva azt, amiben tényleg elképesztően tehetséges: a zenét.
Pár jellemző tulajdonsága:A húgom, és éppen olyan mint Leroy, csak éppen lányban. Bűbájos, imádni való, lehetetlen rá haragudni hosszabb ideig. De meg van a magához való esze, és a naivsága ellenére is nehéz belevinni a bajba.
Csoport: Diák
Avatar: Emma Roberts
Vissza az elejére Go down
Ever King
Diák
Diák
Ever King


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Apr. 01.
Tartózkodási hely* : ~Paris, ma chéri~

Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:01 pm

Karakterkereső Cc78-224bd97Karakterkereső Ml5-1cf1986
Karakter neve:Nathaniel "Nate"_________
Születési dátum / Hely:New York,1992.03.04
Kapcsolata a karakterrel:Már kiskoruk óta legjobb barátok, azóta hogy Nate Párizsba költözött a szüleivel. Már a kezdetektől meg volt köztük a kapocs, amelytől igazán mély, és életre szóló barátságot kötöttek. Persze sokat veszekednek, van olyan amikor a pokolba kívánják egymást, de ettől függetlenül oda vannak egymásért. Nate a húgának tekinti a lányt, akit meg kell óvni a világtól, Ever pedig úgy néz Nate-re mint egy nagy tesóra.
Pár jellemző tulajdonsága:Nate imád táncolni, és hatalmas tehetsége van hozzá. Minden stílusban jól mozog, már gyerek kora óta tanul táncolni. Neki legjobban az utcai tánc tetszik, de ettől függetlenül számos balett előadásban is szerepelt. Sikerekkel gazdag jövő áll előtte. Általában mosolygós, jó fej srác, de van amikor rá jön az öt perc, olyankor kibírhatatlan. Csajozni szeret, persze csak mértékkel, általában a kapcsolatai nem tartanak tovább egy két hétnél. Eddig még soha nem volt szerelmes.
Csoport:táncos
Avatar:Chace Crawford,Matt Lanter *.*
ui..: Már megvan a tervem, hogy mit szeretnék elérni a karakterek jövőjét illetően, természetesen a végén egymásba szeretnek, de már kitaláltam hogy előtte miféle bonyodalmak jöjjenek.

Nagyon örülnék neki, ha valaki megalkotná, főleg mert véghez akarom vinni a tervemet! Mondanom se kell, hogy aki megcsinálja, azt örök hálám üldözni fogja! FIGYELEM! Csak akkor vállald el a karaktert, ha tényleg aktív leszel, és nem hanyagolod el a fórumot!!
PM-ben írhat akit érdekel a dolog!Légyszííí*.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterkereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Karakterkereső Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterkereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life on the World :: Karakteralkotás :: Keresők & Cannon-ok-
Ugrás: